Quo Vadis U14 komt net tekort tegen BAL U14-2
Zondag 22 februari moest het Quo Vadis onder 14 team spelen tegen U14 2 van de Bastketbal Academie Limburg uit Weert. Na 2 nederlagen zou het voor Quo Vadis mooi zijn om nu tegen de Limburgers de eerste winst te pakken.
Na een flitsende start van Gemert met mooie scores van Teun Leenders en Chano Engelen ontstond er een mooi evenwicht tussen de twee teams. Het was toen al duidelijk te zien dat het een spannende wedstrijd zou worden. Het eerste kwart eindigde dan ook in een kleine voorsprong voor Gemert (14-12).
In het tweede kwart nam Gemert toch wat meer afstand. De punten werden in dit kwart gemaakt door Daan Biemans en Freek Wijnands. Tijdens een felle actie in de verdediging verloor Calvin Hong zijn bril waardoor hij moest wisselen De stand met de rust was 28-22 voor Gemert.
Ook het derde kwart ging weer gelijk op. De spelers uit Limburg werden steeds fanatieker. Onze spelers speelden verder op het zelfde niveau, met als gevolg dat Gemert in de 4e minuut van het laatste kwart voor het eerst tegen een achterstand aan keek. Het lukte Gemert niet meer om voor te komen en verloor uiteindelijk met 6 punten verschil (51-57).
Puntenverdeling: Freek Wijnands 20, Daan Biemans 19, Chano Engelen 4, Teun Leenders 4 en Calvin Hong 4 punten. Daan Schutte en Timo Schutte hebben niet gescoord maar wel uitstekend verdedigd, iets wat ook zeker heel waardevol is in een wedstrijd.